I Surfcastingowy CUP 14.03.2020
14.03.2020 |
Brasilien CUP 2020 |
|
DP |
MP (ryby) |
największa ryba |
1 |
Voß |
Moritz |
8 |
382 pkt |
|
2 |
Jaromin |
Jarosław |
7 |
276 pkt |
|
3 |
Liman |
Ireneusz |
6 |
257 pkt |
|
4 |
Domek |
Krzysztof |
5 |
197 pkt |
|
5 |
Wiśniewski |
Mariusz |
4 |
145 pkt |
Flądra 45 cm |
6 |
Wiśniewski |
Zygmunt |
3 |
142 pkt |
|
7 |
Sikorski |
Sławomir |
2 |
92 pkt |
|
8 |
Przbył |
Rafał |
1 |
35 pkt |
|
|
|
|
|
|
|
8 zawodników |
|
|
|
|
|
VI Surfcastingowe Mistrzostwa Klubu
Surfcasting Mistrzostwa Klubu 2020 |
PK |
MP (ryby) |
największa ryba |
||
1 |
Sikorski |
Sławomir |
11 |
307 pkt |
|
2 |
Wiśniewski |
Mariusz |
10 |
286 pkt |
|
3 |
Wiśniewski |
Zygmunt |
9 |
224 pkt |
|
4 |
Czeczora |
Adam |
8 |
213 pkt |
Dorsz 49 cm |
5 |
Jaromin |
Jarosław |
7 |
137 pkt |
|
6 |
Michalewski |
Artur |
6 |
80 pkt |
|
8 |
Domek |
Krzysztof |
4 |
0 pkt |
|
8 |
Gadaszewski |
Tomasz |
4 |
0 pkt |
|
8 |
Lubczynski |
Lukas |
4 |
0 pkt |
|
8 |
Przbył |
Rafał |
4 |
0 pkt |
|
8 |
Stelmaszczyk |
Zbigniew |
4 |
0 pkt |
|
|
|
|
|
||
11 zawodników |
|
|
|
|
|
II Surfcastingowy CUP 2020
Gruber CUP |
|
PK |
MP (ryby) |
największa ryba |
|
1 |
Wiśniewski |
Mariusz |
8 |
126 pkt |
Troć 42 cm |
2 |
Sikorski |
Sławomir |
7 |
50 pkt |
|
3 |
Czeczora |
Adam |
6 |
36 pkt |
|
4 |
Domek |
Krzysztof |
5 |
35 pkt |
|
4 |
Michalewski |
Artur |
4 |
35 pkt |
|
6 |
Jaromin |
Jarosław |
3 |
0 pkt |
|
6 |
Przbył |
Rafał |
3 |
0 pkt |
|
6 |
Wiśniewski |
Zygmunt |
3 |
0 pkt |
|
|
|
|
|
|
|
8 zawodników |
|
|
|
|
|
Klasyfikacja końcowa "Wędkarz Roku 2020" w kategorii wędkarstwa morskiego
|
Klasyfikacja końcowa - Surfcasting |
PK |
MP (ryby) |
|
1 |
Wiśniewski |
Mariusz |
22 |
557 |
2 |
Sikorski |
Sławomir |
20 |
449 |
3 |
Jaromin |
Jarosław |
17 |
413 |
4 |
Wiśniewski |
Zygmunt |
15 |
366 |
5 |
Czeczora |
Adam |
15 |
249 |
6 |
Domek |
Krzysztof |
15 |
232 |
7 |
Michalewski |
Artur |
11 |
115 |
8 |
Voß |
Moritz |
8 |
382 |
9 |
Przbył |
Rafał |
8 |
35 |
10 |
Liman |
Ireneusz |
6 |
252 |
11 |
Gadaszewski |
Tomasz |
4 |
0 |
11 |
Lubczynski |
Lukas |
4 |
0 |
11 |
Stelmaszczyk |
Zbigniew |
4 |
0 |
|
|
|
|
|
13 zawodników |
|
|
|
|
I zawody spławikowo-gruntowe Gieselaukanal 16.08.2020
16.08.2020 |
Giselaukanal |
|
DP |
MP (ryby) |
największa ryba |
1 |
Jaromin |
Jarosław |
6 |
3735 |
Leszscz 1050g |
2 |
Wiśniewski |
Zygmunt |
5 |
1031 |
|
3 |
Sikorski |
Sławomir |
4 |
413 |
|
4 |
Wiśniewski |
Mariusz |
3 |
2 |
|
5 |
Liman |
Ireneusz |
2 |
1 |
|
6 |
Sidorek |
Sebastian |
1 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
6 zawodników |
|
|
|
|
II spławikowo-gruntowe Mistrzostwa Klubu Eider 23.08.2020
23.08.2020 |
Eider |
|
PK |
PK małe |
największa ryba |
1 |
Moritz |
Voß |
5 |
8031 |
|
2 |
Sikorski |
Sławomir |
4 |
3510 |
|
3 |
Jaromin |
Jarosław |
3 |
3051 |
Leszscz 1090g |
4 |
Sidorek |
Sebastian |
2 |
1105 |
|
5 |
Eske |
Finn |
1 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
5 zawodników |
|
|
|
|
|
II zawody spławikowo-gruntowe Eider 13.09.2020.
13.09.2020 |
Eider |
|
PK |
PK małe |
największa ryba |
1 |
Wiśniewski |
Mariusz |
5 |
7614 |
Leszscz 1470g |
2 |
Sikorski |
Sławomir |
4 |
4134 |
|
3 |
Sidorek |
Sebastian |
3 |
2655 |
|
4 |
Wiśniewski |
Zygmunt |
2 |
2249 |
|
5 |
Jaromin |
Jarosław |
1 |
2062 |
|
|
|
|
|
|
|
5 zawodników |
|
|
|
|
|
Klasyfikacja końcowa "Wędkarz Roku 2020" w kategorii wędkarstwa spławikowo-gruntowego.
|
Klasyfikacja końcowa 2020 |
|
|
|
1 |
Sikorski |
Sławomir |
12 |
8057 |
2 |
Jaromin |
Jarosław |
10 |
8848 |
3 |
Wiśniewski |
Mariusz |
8 |
7616 |
4 |
Wiśniewski |
Zygmunt |
7 |
3280 |
5 |
Sidorek |
Sebastian |
6 |
3760 |
6 |
Voß |
Moritz |
5 |
8031 |
7 |
Liman |
Ireneusz |
2 |
1 |
8 |
Eske |
Finn |
1 |
0 |
|
|
|
|
|
8 zawodników |
|
|
|
I Spinningowe Grand Prix Westensee 21.06.2020
21.06.2020 |
Westensee |
|
DP |
MP (ryby) |
największa ryba |
1 |
Przybył |
Rafał |
14 |
194 |
|
2 |
Jaromin |
Jarosław |
13 |
162 |
|
3 |
Michalewski |
Artur |
12 |
93 |
Szczupak 83cm |
4 |
Stelmaszczyk |
Zbigniew |
11 |
80 |
|
4 |
Wiśniewski |
Mariusz |
11 |
80 |
|
6 |
Wiśniewski |
Zygmunt |
9 |
77 |
|
7 |
Czeczora |
Adam |
8 |
76 |
|
8 |
Liman |
Ireneusz |
7 |
68 |
|
9 |
Ostrowski |
Tomasz |
6 |
41 |
|
10 |
Roskosch |
Bogusław |
5 |
37 |
|
11 |
Sidorek |
Sebastian |
4 |
35 |
|
12 |
Kochmann |
Paweł |
3 |
34 |
|
13 |
Raczkowski |
Christoph |
2 |
0 |
|
13 |
Sikorski |
Sławomir |
2 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
14 zawodników |
|
|
|
|
II Spinningowe Grand Prix Westensee 27.09.2020
27.09.2020 |
Westensee |
|
DP |
MP (ryby) |
największa ryba |
1 |
Jaromin |
Jarosław |
11 |
163 |
|
2 |
Czeczora |
Adam |
10 |
125 |
|
3 |
Dominikowski |
Andreas |
9 |
90 |
szczupak 80cm |
4 |
Michalewski |
Artur |
8 |
71 |
|
5 |
Sikorski |
Sławomir |
7 |
36 |
|
6 |
Sidorek |
Sebastian |
6 |
35 |
|
7 |
Przybył |
Rafał |
5 |
33 |
|
9 |
Liman |
Ireneusz |
3 |
0 |
|
9 |
Olejniczak |
Jan |
3 |
0 |
|
9 |
Roskosch |
Bogusław |
3 |
0 |
|
9 |
Wiśniewski |
Mariusz |
3 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
11 zawodników |
|
|
|
|
III Spinningowe Grand Prix Westensee 25.10.2020
25.10.2020 |
Westensee |
|
DP |
MP (ryby) |
największa ryba |
1 |
Jaromin |
Jarosław |
18 |
564 |
okoń 31cm |
2 |
Wiśniewski |
Mariusz |
17 |
278 |
|
3 |
Przybył |
Rafał |
16 |
240 |
|
4 |
Voß |
Moritz |
15 |
239 |
|
5 |
Stelmaszczyk |
Zbigniew |
14 |
209 |
|
6 |
Sikorski |
Sławomir |
13 |
141 |
|
7 |
Dominikowski |
Andreas |
12 |
137 |
|
8 |
Raczkowski |
Christoph |
11 |
100 |
|
9 |
Gadaszewski |
Tomasz |
10 |
36 |
|
10 |
Domek |
Krzysztof |
9 |
34 |
|
11 |
Czeczora |
Adam |
8 |
33 |
|
11 |
Sidorek |
Sebastian |
8 |
33 |
|
15 |
Borkowski |
Jacek |
4 |
0 |
|
15 |
Kuśnierczyk |
Janusz |
4 |
0 |
|
15 |
Liman |
Ireneusz |
4 |
0 |
|
15 |
Michalewski |
Artur |
4 |
0 |
|
15 |
Olejniczak |
Jan |
4 |
0 |
|
15 |
Roskosch |
Bogusław |
4 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
18 zawodników |
|
|
|
|
V Drużynowe Spinningowe Mistrzostwa Klubu Westensee 14.06.2020
14.06.2020 |
V Drużynowe Spinningowe Mistrzostwa Klubu 2020 |
||
1 |
Sidorek / Wiśniweski M. |
445 pkt |
NR szczupak 78cm |
2 |
Jaromin / Sikorski |
313 pkt |
NR szczupak 78cm |
3 |
Eske / Voß |
309 pkt |
|
4 |
Michalewski / Przybył |
209 pkt |
|
5 |
Liman / Wiśniweski Z. |
158 pkt |
|
6 |
Borkowski / Roskosch |
148 pkt |
|
7 |
Kochman / Raczkowski |
106 pkt |
|
8 |
Ostrowski / Stelmaszczyk |
79 pkt |
|
8 drużyn |
|
|
|
V Indywidualne Spinningowe Mistrzostwa Klubu NOK Breiholz 06.09.2020
06.09.2020 |
NOK Brieholz |
V ISMK |
DP |
MP (ryby) |
największa ryba |
1 |
Czeczora |
Adam |
9 |
43 |
NR okoń 33cm |
2 |
Sikorski |
Sławomir |
8 |
42 |
|
5 |
Jaromin |
Jarosław |
5 |
0 |
|
5 |
Liman |
Ireneusz |
5 |
0 |
|
5 |
Przybył |
Rafał |
5 |
0 |
|
5 |
Roskosch |
Bogusław |
5 |
0 |
|
5 |
Sidorek |
Sebastian |
5 |
0 |
|
5 |
Wiśniewski |
Mariusz |
5 |
0 |
|
5 |
Wiśniewski |
Zygmunt |
5 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
9 zawodników |
|
|
|
|
Klasyfikacja końcowa "Wędkarz Roku 2020" w kategorii wędkarstwa spinningowego.
|
Klasyfikacja końcowa 2020 |
DP |
MP |
|
1 |
Jaromin |
Jarosław |
47 |
887 |
2 |
Przybył |
Rafał |
40 |
464 |
3 |
Wiśniewski |
Mariusz |
36 |
358 |
4 |
Czeczora |
Adam |
35 |
277 |
5 |
Sikorski |
Sławomir |
30 |
219 |
6 |
Stelmaszczyk |
Zbigniew |
25 |
289 |
7 |
Michalewski |
Artur |
24 |
164 |
8 |
Sidorek |
Sebastian |
23 |
103 |
9 |
Dominikowski |
Andreas |
21 |
227 |
10 |
Liman |
Ireneusz |
19 |
68 |
11 |
Roskosch |
Bogusław |
17 |
34 |
12 |
Voß |
Moritz |
15 |
239 |
13 |
Wiśniewski |
Zygmunt |
14 |
77 |
14 |
Raczkowski |
Christoph |
13 |
100 |
15 |
Gadaszewski |
Tomasz |
10 |
36 |
16 |
Domek |
Krzysztof |
9 |
34 |
17 |
Olejniczak |
Jan |
7 |
0 |
18 |
Ostrowski |
Tomasz |
6 |
41 |
19 |
Borkowski |
Jacek |
4 |
0 |
19 |
Kuśnierczyk |
Janusz |
4 |
0 |
21 |
Kochmann |
Paweł |
3 |
34 |
|
|
|
|
|
21 zawodników |
|
|
|
|
II Spinningowy Puchar Klubu 2020
Polish Fishing Club 2016 e.V. Kiel II-ga edycja spinningowego Pucharu Klubu
1 Runda |
2 Runda |
Półfinał |
Finał |
||||||
21.06.2020 |
06.09.2020 |
27.09.2020 |
24.10.2020 |
||||||
Mecz 1 |
|||||||||
Wiśniewski M(1) |
|
||||||||
Olejniczak J.(16) |
|
Mecz 9 |
|||||||
|
|
Wiśniewski M(1) |
|
||||||
Mecz 2 |
|
Przybyl R.(11) |
|
|
|||||
Michalewski (6) |
|
|
|||||||
Przybyl R.(11) |
|
Mecz 13 |
|||||||
|
Przybyl R.(11) |
|
|||||||
Mecz 3 |
|
Liman I. (4) |
|
||||||
Liman I. (4) |
|
|
|
||||||
Raczkowski (13) |
|
Mecz 10 |
|
|
|||||
|
|
Liman I. (4) |
|
|
|
||||
Mecz 4 |
|
Stelmaszczyk(10) |
|
||||||
Czeczora A..(7) |
|
|
Mecz 15 |
||||||
Stelmaszczyk(10) |
|
|
Przybyl R.(11) |
||||||
|
Sikorski S. (3) |
||||||||
Mecz 5 |
|
||||||||
Sidorek S. (2) |
|
|
|||||||
Gadaszewski(15) |
|
Mecz 11 |
|
||||||
|
|
Sidorek S. (2) |
|
|
|||||
Mecz 6 |
|
Ostrowski T.(12) |
|
|
|
||||
Roskosch B. (5) |
|
|
|
||||||
Ostrowski T.(12) |
|
Mecz 14 |
|
||||||
|
Sidorek S. (2) |
|
|||||||
Mecz 7 |
|
Sikorski S. (3) |
|||||||
Sikorski S. (3) |
|
|
|||||||
Borkowski J.(14) |
|
Mecz 12 |
|
||||||
|
|
Sikorski S. (3) |
|
|
|||||
Mecz 8 |
|
Jaromin J.(9) |
|||||||
Wiśniewski Z.(8) |
|
||||||||
Jaromin J.(9) |
1 |
Wiśniewski |
Mariusz |
1 |
: |
16 |
|
2 |
Sidorek |
Sebastian |
2 |
: |
15 |
|
3 |
Sikorski |
Sławomir |
3 |
: |
14 |
|
4 |
Liman |
Ireneusz |
4 |
: |
13 |
|
5 |
Roskosch |
Bogusław |
5 |
: |
12 |
|
6 |
Michalewski |
Artur |
6 |
: |
11 |
|
7 |
Czeczora |
Adam |
7 |
: |
10 |
|
8 |
Wiśniewski |
Zygmunt |
8 |
: |
9 |
|
9 |
Jaromin |
Jarosław |
||||
10 |
Stelmaszczyk |
Zbigniew |
||||
11 |
Przybył |
Rafał |
||||
12 |
Ostrowski |
Tomasz |
||||
13 |
Raczkowski |
Christoph |
||||
14 |
Borkowski |
Jacek |
||||
15 |
Gadaszewski |
Tomasz |
||||
16 |
Olejniczak |
Jan |
1 Runda |
21.06.2020 |
|||||||
Wiśniewski |
Mariusz |
80 Pkt |
|
- |
|
Olejniczak |
Jan |
WO |
Michalewski |
Artur |
93 Pkt |
|
- |
|
Przybył |
Rafał |
194 Pkt |
Liman |
Ireneusz |
68 Pkt |
- |
Raczkowski |
Krzysztof |
0 Pkt |
||
Czeczora |
Adam |
76 Pkt |
|
- |
|
Stelmaszczyk |
Zbigniew |
80 Pkt |
Sidorek |
Sebastian |
35 Pkt |
|
- |
|
Gadaszewski |
Tomasz |
WO |
Roskosch |
Bogusław |
37 Pkt |
- |
Ostrowski |
Tomasz |
41 Pkt |
||
Sikorski |
Sławomir |
0 Pkt |
|
- |
|
Borkwski |
Jacek |
WO |
Wiśniewski |
Zygmunt |
77 Pkt |
|
- |
|
Jaromin |
Jarosław |
162 Pkt |
|
|
|
||||||
2 Runda |
06.09.2020 |
|
|
|||||
Wiśniewski |
Mariusz |
0 Pkt |
|
- |
|
Przybył |
Rafał |
0 Pkt |
Liman |
Ireneusz |
0 Pkt |
|
- |
|
Stelmaszczyk |
Zbigniew |
WO |
Sidorek |
Sebastian |
0 Pkt |
- |
Ostrowski |
Tomasz |
WO |
||
Sikorski |
Sławomir |
42 Pkt |
|
- |
|
Jaromin |
Jarosław |
0 Pkt |
Półfinał |
27.09.2020 |
|||||||
Przybył |
Rafał |
33 Pkt |
|
- |
|
Liman |
Ireneusz |
0 Pkt |
Sidorek |
Sebastian |
35 Pkt |
|
- |
|
Sikorski |
Sławomir |
36 Pkt |
Finał |
24.10.2020 |
|
|
|||||
Przybył |
Rafał |
240 Pkt |
|
- |
|
Sikorski |
Sławomir |
141 Pkt |
Zawody Spinningowe z cyklu "I Love ..." Bistensee 31.05.2020
18.10.2020 |
I love Bistensee |
|
MP (ryby) |
największa ryba |
1 |
Sidoren |
Sebastian |
405 |
|
2 |
Wiśniewski |
Mariusz |
175 |
szczupak 95cm |
3 |
Sikorski |
Slawomir |
174 |
|
4 |
Borkowski |
Jacek |
31 |
|
6 |
Jaromin |
Jarosław |
0 |
|
6 |
Michalewski |
Artur |
0 |
|
6 |
Voß |
Moritz |
0 |
|
6 |
Wiśniewski |
Zygmunt |
0 |
|
|
|
|
|
|
8 zawodników |
|
|
|
|