VIII Surfcastingowe Mistrzostwa Klubu 20.11.2022
20.11.2022 |
Surfcasting Mistrzostwa Klubu 2022 |
DP |
MP (ryby) |
największa ryba |
|
1 |
Sikorski |
Sławomir |
6 |
589 pkt |
Flądra 35 cm |
2 |
Wiśniewski |
Mariusz |
5 |
416 pkt |
|
3 |
Jaromin |
Jarosław |
4 |
271 pkt |
|
4 |
Liman |
Ireneusz |
3 |
200 pkt |
Flądra 35 cm |
5 |
Michalewski |
Artur |
2 |
196 pkt |
|
6 |
Wiśniewski |
Zygmunt |
1 |
193 pkt |
|
6 zawodników |
|
|
|
|
|
I Surfcastingowy Hohwachter CUP 03.12.2022
03.12.2022 |
Hohwachter CUP 2022 |
PK |
MP (ryby) |
największa ryba |
|
1 |
Jaromin |
Jarosław |
5 |
346 pkt |
|
2 |
Wiśniewski |
Mariusz |
4 |
309 pkt |
|
3 |
Sikorski |
Sławomir |
3 |
267 pkt |
|
4 |
Liman |
Ireneusz |
2 |
197 pkt |
|
5 |
Domek |
Krzysztof |
1 |
92 pkt |
Flądra 37 cm |
5 zawodników |
|
|
|
|
|
Klasyfikacja końcowa "Wędkarz Roku 2022" w kategorii wędkarstwa morskiego.
|
Klasyfikacja końcowa - Surfcasting 2022 |
PK |
MP (ryby) |
|
1 |
Sikorski |
Sławomir |
9 |
856 |
2 |
Wiśniewski |
Mariusz |
9 |
725 |
3 |
Jaromin |
Jarosław |
9 |
617 |
4 |
Liman |
Ireneusz |
5 |
397 |
5 |
Michalewski |
Artur |
2 |
196 |
6 |
Wiśniewski |
Zygmunt |
1 |
193 |
7 |
Domek |
Krzysztof |
1 |
92 |
7 zawodników |
|
|
|
|
I zawody spławikowo-gruntowe 22.05.2022
22.05.2022 |
Giselaukanal |
|
DP |
MP (ryby) |
największa ryba |
1 |
Czeczora |
Adam |
15 |
18978 |
Leszscz 1900g |
2 |
Wiśniewski |
Mariusz |
14 |
14623 |
|
3 |
Jaromin |
Jarosław |
13 |
11412 |
|
4 |
Sidorek |
Sebastian |
12 |
3191 |
|
5 |
Demski |
Andrzej |
11 |
2763 |
|
6 |
Sikorski |
Sławomir |
10 |
2350 |
|
7 |
Ogniewski |
Daniel |
9 |
894 |
|
8 |
Więcki |
Mariusz |
8 |
752 |
|
9 |
Wiśniewski |
Zygmunt |
7 |
262 |
|
10 |
Raczkowski |
Krzysztof |
6 |
192 |
|
11 |
Liman |
Ireneusz |
5 |
111 |
|
13 |
Kochman |
Paweł |
3 |
0 |
|
13 |
Olejniczak |
Jan |
3 |
0 |
|
13 |
Ostrowski |
Tomasz |
3 |
0 |
|
13 |
Stelmaszczyk |
Zbigniew |
3 |
0 |
|
15 zawodników |
|
|
|
|
|
II zawody spławikowo-gruntowe 18.09.2022
18.09.2022 |
Eider |
|
PK |
PK małe |
największa ryba |
1 |
Sidorek |
Sebastian |
7 |
6229 |
|
2 |
Sikorski |
Sławomir |
6 |
4581 |
Leszscz 1290g |
3 |
Wiśniewski |
Zygmunt |
5 |
3625 |
|
4 |
Wiśniewski |
Mariusz |
4 |
1959 |
|
5 |
Liman |
Ireneusz |
3 |
1444 |
|
6 |
Jaromin |
Jarosław |
2 |
618 |
|
7 |
Roskosch |
Bogusław |
1 |
141 |
|
7 zawodników |
|
|
|
|
|
IV spławikowo-gruntowe Mistrzostwa Klubu 21.08.2022
21.08.2022 |
IV spławikowo-gruntowe MK, Giselaukanal |
PK |
PK małe |
największa ryba |
|
1 |
Wiśniewski |
Mariusz |
11 |
4427 |
Leszscz 743g |
2 |
Borkowski |
Jacek |
10 |
2915 |
|
3 |
Sidorek |
Sebastian |
9 |
2082 |
|
4 |
Demski |
Andrzej |
8 |
902 |
|
5 |
Jaromin |
Jarosław |
7 |
889 |
|
6 |
Sikorski |
Sławomir |
6 |
882 |
|
7 |
Liman |
Ireneusz |
5 |
625 |
|
8 |
Raczkowski |
Krzysztof |
4 |
512 |
|
9 |
Wiśniewski |
Zygmunt |
3 |
222 |
|
10 |
Ogniewski |
Daniel |
2 |
0 |
|
10 |
Tokarski |
Piotr |
2 |
0 |
|
11 zawodników |
|
|
|
|
|
Klasyfikacja końcowa "Wędkarz Roku 2022" w kategorii wędkarstwa spławikowo-gruntowego.
|
Klasyfikacja końcowa 2022 |
|
|
|
1 |
Wiśniewski |
Mariusz |
29 |
21009 |
2 |
Sidorek |
Sebastian |
28 |
11502 |
3 |
Jaromin |
Jarosław |
22 |
12919 |
4 |
Sikorski |
Sławomir |
22 |
7813 |
5 |
Demski |
Andrzej |
19 |
3665 |
6 |
Czeczora |
Adam |
15 |
18978 |
7 |
Wiśniewski |
Zygmunt |
15 |
4109 |
8 |
Liman |
Ireneusz |
13 |
2180 |
9 |
Ogniewski |
Daniel |
11 |
894 |
10 |
Borkowski |
Jacek |
10 |
2915 |
11 |
Raczkowski |
Krzysztof |
10 |
704 |
12 |
Więcki |
Mariusz |
8 |
752 |
13 |
Kochman |
Paweł |
3 |
0 |
13 |
Olejniczak |
Jan |
3 |
0 |
13 |
Ostrowski |
Tomasz |
3 |
0 |
13 |
Stelmaszczyk |
Zbigniew |
3 |
0 |
17 |
Tokarski |
Piotr |
2 |
0 |
18 |
Roskosch |
Bogusław |
1 |
141 |
18 zawodników |
|
|
|
|
II Spławikowo-gruntowy Puchar Klubu 2022
1 |
Wiśniewski |
Mariusz |
2 |
Wiśniewski |
Zygmunt |
3 |
Jaromin |
Jarosław |
4 |
Sikorski |
Sławomir |
5 |
Borkowski |
Jacek |
6 |
Czeczora |
Adam |
7 |
Stelmaszczyk |
Zbigniew |
8 |
Kochman |
Paweł |
1 Runda |
||||||||
Wiśniewski |
Mariusz |
14623 Pkt |
|
- |
|
Kochman |
Paweł |
0 Pkt |
Sikorski |
Sławomir |
2350 Pkt |
|
- |
|
Borkowski |
Jacek |
WO |
Wiśniewski |
Zygmunt |
262 Pkt |
- |
Stelmaszczyk |
Zbigniew |
0 Pkt |
||
Jaromin |
Jarosław |
11412 Pkt |
|
- |
|
Czeczora |
Adam |
18978 Pkt |
Półfinał |
||||||||
Wiśniewski |
Mariusz |
4427 Pkt |
|
- |
|
Sikorski |
Sławomir |
882 Pkt |
Wiśniewski |
Zygmunt |
222 Pkt |
|
- |
|
Czeczora |
Adam |
WO |
Finał |
||||||||
Wiśniewski |
Mariusz |
1959 Pkt |
|
- |
|
Wiśniewski |
Zygmunt |
3625 Pkt |
Polish Fishing Club 2016 e.V. Kiel |
||||||
II-ga edycja spławikowo-gruntowego Pucharu Klubu |
||||||
1 Runda |
Półfinał |
Finał |
||||
Mecz 1 |
||||||
Wiśniewski M (1) |
|
|||||
Kochman (8) |
|
|
||||
|
||||||
|
Mecz 5 |
|||||
|
Wiśniewski M (1) |
|
||||
|
Sikorski (4) |
|
||||
|
|
|||||
Mecz 2 |
|
|
||||
Sikorski (4) |
|
|
|
|||
Borkowski (5) |
|
|||||
|
Mecz 7 |
|||||
|
|
Wiśniewski M (1) |
||||
|
Wiśniewski Z (2) |
|||||
|
||||||
|
||||||
Mecz 2 |
|
|||||
Wiśniewski Z (2) |
|
|
||||
Stelmaszczyk (7) |
|
|
|
|||
|
|
|||||
|
Mecz 6 |
|
||||
|
Wiśniewski Z (2) |
|
||||
|
Czeczora (6) |
|||||
|
||||||
Mecz 4 |
|
|||||
Jaromin (3) |
|
|
||||
Czeczora (6) |
||||||
I Spinningowe Grand Prix Westensee 01.05.2022
01.05.2022 |
Westensee |
|
DP |
MP (ryby) |
największa ryba |
1 |
Voß |
Moritz |
21 |
182 |
Szczupak 84cm |
2 |
Mankowski |
Piotr |
20 |
149 |
|
3 |
Sidorek |
Sebastian |
19 |
89 |
|
4 |
Demski |
Andrzej |
18 |
83 |
|
5 |
Roskosch |
Bogusław |
17 |
75 |
|
6 |
Borkowski |
Jacek |
16 |
49 |
|
7 |
Sikorski |
Sławomir |
15 |
45 |
|
14 |
Klimczak |
Szymon |
8 |
0 |
|
14 |
Klosek |
Christoph |
8 |
0 |
|
14 |
Kochmann |
Paweł |
8 |
0 |
|
14 |
Liman |
Ireneusz |
8 |
0 |
|
14 |
Lubczynski |
Lukas |
8 |
0 |
|
14 |
Michalewski |
Artur |
8 |
0 |
|
14 |
Ogniewski |
Daniel |
8 |
0 |
|
14 |
Ostrowski |
Tomasz |
8 |
0 |
|
14 |
Paulsen |
Lasse |
8 |
0 |
|
14 |
Przybył |
Rafał |
8 |
0 |
|
14 |
Raczkowski |
Christoph |
8 |
0 |
|
14 |
Tokarski |
Piotr |
8 |
0 |
|
14 |
Weih |
Frank |
8 |
0 |
|
14 |
Wiśniewski |
Mariusz |
8 |
0 |
|
21 zawodników |
|
|
|
|
II Spinningowe Grand Prix Westensee 02.10.2022
02.10.2022 |
Westensee |
|
DP |
MP (ryby) |
największa ryba |
1 |
Liman |
Ireneusz |
10 |
388 |
|
2 |
Michalewski |
Artur |
9 |
216 |
|
3 |
Sidorek |
Sebastian |
8 |
160 |
szczupak 66cm |
4 |
Wiśniewski |
Zygmunt |
7 |
148 |
|
5 |
Przybył |
Rafał |
6 |
106 |
|
6 |
Jaromin |
Jarosław |
5 |
104 |
|
7 |
Voß |
Moritz |
4 |
34 |
|
8 |
Roskosch |
Bogusław |
3 |
0 |
|
8 |
Sikorski |
Sławomir |
3 |
0 |
|
8 |
Wiśniewski |
Mariusz |
3 |
0 |
|
10 zawodników |
|
|
|
|
|
III Spinningowe Grand Prix Westensee 06.11.2022
06.11.2022 |
Westensee |
|
DP |
MP (ryby) |
największa ryba |
1 |
Sidorek |
Sebastian |
16 |
761 |
|
2 |
Liman |
Ireneusz |
15 |
376 |
|
3 |
Wiśniewski |
Mariusz |
14 |
298 |
|
4 |
Voß |
Moritz |
13 |
292 |
|
5 |
Sikorski |
Sławomir |
12 |
246 |
|
6 |
Tokarski |
Piotr |
11 |
241 |
|
7 |
Czeczora |
Adam |
10 |
212 |
szczupak 95cm |
8 |
Michalewski |
Artur |
9 |
207 |
|
9 |
Roskosch |
Bogusław |
8 |
180 |
|
10 |
Paulsen |
Lasse |
7 |
164 |
|
11 |
Jaromin |
Jarosław |
6 |
153 |
|
12 |
Kowalik |
Piotr |
5 |
98 |
|
12 |
Matynia |
Piotr |
4 |
42 |
|
14 |
Konefka |
Piotr |
3 |
0 |
|
14 |
Więcki |
Mariusz |
3 |
0 |
|
14 |
Wiśniewski |
Zygmunt |
3 |
0 |
|
16 zawodników |
|
|
|
|
|
VII Drużynowe Spinningowe Mistrzostwa Klubu Westensee 05.06.2022
05.06.2022 |
VII Drużynowe Spinningowe Mistrzostwa Klubu 2022 |
||
1 |
Sidorek / Wiśniweski M. |
333 pkt |
NR szczupak 99cm |
2 |
Demski / Michalewski |
276 pkt |
|
3 |
Tokarski / Klosek |
78 pkt |
|
4 |
Weih / Roskosch |
38 pkt |
|
5 |
Borkowski / Cisinski |
0 pkt |
|
6 |
Czeczora / Voß |
0 pkt |
|
7 |
Jaromin / Sikorski |
0 pkt |
|
7 drużyn |
|
|
|
VII Indywidualne Spinningowe Mistrzostwa Klubu Westensee 04.09.2022
04.09.2022 |
Westensee |
VII ISMK |
DP |
MP (ryby) |
największa ryba |
1 |
Liman |
Ireneusz |
12 |
396 |
|
2 |
Wiśniewski |
Zygmunt |
11 |
258 |
|
3 |
Sikorski |
Sławomir |
10 |
149 |
|
4 |
Roskosch |
Bogusław |
9 |
124 |
|
5 |
Michalewski |
Artur |
8 |
105 |
|
6 |
Ogniewski |
Daniel |
7 |
91 |
Szczupak 81cm |
7 |
Jaromin |
Jarosław |
6 |
34 |
|
9 |
Borowski |
Marek |
4 |
0 |
|
9 |
Klimczak |
Szymon |
4 |
0 |
|
9 |
Sidorek |
Sebastian |
4 |
0 |
|
9 |
Weih |
Frank |
4 |
0 |
|
9 |
Wiśniewski |
Mariusz |
4 |
0 |
|
12 zawodników |
|
|
|
|
Klasyfikacja "Wędkarz Roku 2022" w kategorii wędkarstwa spinningowego.
|
Klasyfikacja końcowa 2022 |
DP |
MP |
|
1 |
Sidorek |
Sebastian |
47 |
1010 |
2 |
Liman |
Ireneusz |
45 |
1160 |
3 |
Sikorski |
Sławomir |
40 |
440 |
4 |
Voß |
Moritz |
38 |
508 |
5 |
Roskosch |
Bogusław |
37 |
379 |
6 |
Michalewski |
Artur |
34 |
528 |
7 |
Wiśniewski |
Mariusz |
29 |
298 |
8 |
Wiśniewski |
Zygmunt |
21 |
406 |
9 |
Mankowski |
Piotr |
20 |
149 |
10 |
Tokarski |
Piotr |
19 |
241 |
11 |
Demski |
Andrzej |
18 |
83 |
12 |
Jaromin |
Jarosław |
17 |
291 |
13 |
Borkowski |
Jacek |
16 |
49 |
14 |
Paulsen |
Lasse |
15 |
164 |
15 |
Ogniewski |
Daniel |
15 |
91 |
16 |
Przybył |
Rafał |
14 |
106 |
17 |
Klimczak |
Szymon |
12 |
0 |
17 |
Weih |
Frank |
12 |
0 |
19 |
Czeczora |
Adam |
10 |
212 |
20 |
Klosek |
Christoph |
8 |
0 |
20 |
Kochmann |
Paweł |
8 |
0 |
20 |
Lubczynski |
Lukas |
8 |
0 |
20 |
Ostrowski |
Tomasz |
8 |
0 |
20 |
Raczkowski |
Christoph |
8 |
0 |
25 |
Kowalik |
Piotr |
5 |
98 |
26 |
Matynia |
Piotr |
4 |
42 |
27 |
Borowski |
Marek |
4 |
0 |
28 |
Konefka |
Piotr |
3 |
0 |
28 |
Więcki |
Mariusz |
3 |
0 |
29 zawodników |
|
|
|
|
IV Spinningowy Puchar Klubu 2022
1 |
Ostrowski |
Tomasz |
2 |
Jaromin |
Jarosław |
3 |
Sidorek |
Sebastian |
4 |
Sikorski |
Sławomir |
5 |
Demski |
Andrzej |
6 |
Przybył |
Rafał |
7 |
Klimczak |
Szymon |
8 |
Czeczora |
Adam |
9 |
Wiśniewski |
Mariusz |
10 |
Wiśniewski |
Zygmunt |
11 |
Michalewski |
Artur |
12 |
Liman |
Ireneusz |
13 |
Tokarski |
Piotr |
14 |
Kochmann |
Paweł |
15 |
Weih |
Frank |
16 |
Roskosch |
Bogusław |
1 Runda |
01.05.2022 |
|||||||
Ostrowski |
Tomasz |
0 Pkt |
|
- |
|
Roskosch |
Bogusław |
75 Pkt |
Przybył |
Rafał |
0 Pkt |
|
- |
|
Michalewski |
Artur |
0 Pkt |
Sikorski |
Sławomir |
45 Pkt |
- |
Tokarski |
Piotr |
0 Pkt |
||
Klimczak |
Szymon |
0 Pkt |
|
- |
|
Wiśniewski |
Zygmunt |
WO |
Jaromin |
Jarosław |
WO |
|
- |
|
Weih |
Frank |
0 Pkt |
Demski |
Andrzej |
83 Pkt |
- |
Liman |
Ireneusz |
0 Pkt |
||
Sidorek |
Sebastian |
89 Pkt |
|
- |
|
Kochman |
Paweł |
0 Pkt |
Czeczora |
Adam |
WO |
|
- |
|
Wiśniewski |
Mariusz |
0 Pkt |
2 Runda |
04.09.2022 |
|||||||
Roskosch |
Bogusław |
124 Pkt |
|
- |
|
Michalewski |
Artur |
105 Pkt |
Sikorski |
Sławomir |
149 Pkt |
|
- |
|
Klimczak |
Szymon |
0 Pkt |
Weih |
Frank |
0 Pkt |
|
- |
|
Demski |
Andrzej |
WO |
Sidorek |
Sebastian |
0 Pkt |
|
- |
|
Wiśniewski |
Mariusz |
0 Pkt |
Półfinał |
02.10.2022 |
|||||||
Roskosch |
Bogusław |
0 Pkt |
|
- |
|
Sikorski |
Sławomir |
0 Pkt |
Weih |
Frank |
WO |
|
- |
|
Wiśniewski |
Mariusz |
0 Pkt |
Finał |
06.11.2022 |
|||||||
Roskosch |
Bogusław |
180 Pkt |
|
- |
|
Wiśniewski |
Mariusz |
298 Pkt |
Polish Fishing Club 2016 e.V. Kiel |
|||||||||
IV-ta edycja spinningowego Pucharu Klubu |
|||||||||
1 Runda |
2 Runda |
Półfinał |
Finał |
||||||
Mecz 1 |
|||||||||
Ostrowski T. (1) |
|
||||||||
Roskosch B. (16) |
|
Mecz 9 |
|||||||
|
|
Roskosch B. (16) |
|
||||||
Mecz 2 |
|
Michalewski A.(11) |
|
|
|||||
Przybyl R. (6) |
|
|
|||||||
Michalewski A.(11) |
|
Mecz 13 |
|||||||
|
Roskosch B. (16) |
|
|||||||
Mecz 3 |
|
Sikorski S. (4) |
|
||||||
Sikorski S. (4) |
|
|
|
||||||
Tokarski P. (13) |
|
Mecz 10 |
|
|
|||||
|
|
Sikorski S. (4) |
|
|
|
||||
Mecz 4 |
|
Klimczak S. (7) |
|
||||||
Klimczak S. (7) |
|
|
Mecz 15 |
||||||
Wiśniewski Z.(10) |
|
|
Roskosch B. (16) | ||||||
|
Wiśniewski M. (9) | ||||||||
Mecz 5 |
|
||||||||
Jaromin J. (2) |
|
|
|||||||
Weih F. (15) |
|
Mecz 11 |
|
||||||
|
|
Weih F. (15) |
|
|
|||||
Mecz 6 |
|
Demski A. (5) |
|
|
|
||||
Demski A. (5) |
|
|
|
||||||
Liman I. (12) |
|
Mecz 14 |
|
||||||
|
Weih F. (15) |
|
|||||||
Mecz 7 |
|
Wiśniewski M. (9) |
|||||||
Sidorek S. (3) |
|
|
|||||||
Kochman P. (14) |
|
Mecz 12 |
|
||||||
|
|
Sidorek S. (3) |
|
|
|||||
Mecz 8 |
|
Wiśniewski M. (9) |
|||||||
Czeczora A. (8) |
|
||||||||
Wiśniewski M. (9) |
|||||||||
Zawody Spinningowe z cyklu "I Love ..." Bistensee 12.06.2022
12.06.2022 |
I love Bistensee |
|
MP (ryby) |
największa ryba |
1 |
Kochman |
Paweł |
79 |
szczupak 69cm |
1 |
Sikorski |
Slawomir |
79 |
szczupak 69cm |
3 |
Paulsen |
Lasse |
71 |
|
4 |
Jaromin |
Jarosław |
39 |
|
5 |
Liman |
Ireneusz |
33 |
|
10 |
Demski |
Andrzej |
0 |
|
10 |
Ogniewski |
Damian |
0 |
|
10 |
Ostrowski |
Tomasz |
0 |
|
10 |
Przybył |
Rafał |
0 |
|
10 |
Sidorek |
Sebastian |
0 |
|
10 |
Stelmaszczyk |
Zbigniew |
0 |
|
10 |
Roskosch |
Bogusław |
0 |
|
10 |
Tokarski |
Piotr |
0 |
|
10 |
Wiśniewski |
Mariusz |
0 |
|
10 |
Wiśniewski |
Zygmunt |
0 |
|
15 zawodników |
|
|
|
|